اخبار > فتح خرمشهر در جامعه امروز، حفظ احکام الهی است
 


  چاپ        ارسال به دوست

حجت‌الاسلام واحدی‌زاده:

فتح خرمشهر در جامعه امروز، حفظ احکام الهی است

حجت‌الاسلام حمید واحدی‌زاده، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل، عصر دیروز، 29 اردیبهشت‌ماه، در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل گفت: افتخار می‌کنیم بعد از 1400 سال احیای حقیقی اسلام توسط امام خمینی(ره) محقق شد.


وی با اشاره به رشادت‌های رزمندگان در آزادسازی خرمشهر، افزود: دلاورمردی های جوانان این مرز و بوم در تاریخ ثبت و ضبط شد؛ چراکه اگر از خودگذشتگی و ایثار این بزرگمردان نبود، هرگز شاهد آرامش، آسایش و پیشرفت های کنونی در عرصه‌های مختلف نبودیم.
واحدی زاده با بیان اینکه فتح خرمشهر فتح خاک نبود، بلکه فتح ارزش ها بود، تصریح کرد: بعد از سوم خرداد بود که پیروزی های بعدی نصیب کشور ما شد و این روز به عنوان نقطه عطف در تاریخ ایران رقم خورد.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل خاطرنشان کرد: نشر ارزش‌های دفاع مقدس، ترویج فرهنگ جهاد و شهادت، صبر و استقامت و خودباروری برای مقابله با هجمه‌های فرهنگی دشمن و جنگ اقتصادی در جامعه ضروری و لازم است.
وی با مطرح کردن این سئوال که فتح خرمشهر امروز چیست؟ گفت: در واقع فتح خرمشهر در جامعه امروز یعنی حفظ احکام الهی مثل حفظ حجاب و ... است.
واحدی زاده در پایان سخنان خود خطاب به دانشگاهیان گفت: با بصیرت افزایی و تشکیل گروه‌های سایبری اقدام به روشنگری جامعه کنید، تا فتحی دیگر و خرمشهرهایی دیگر به دست شما دانشگاهیان آزاد شود.


١٢:٠٩ - شنبه ٢ خرداد ١٣٩٤    /    عدد : ٤٣٧٠٨٨    /    تعداد نمایش : ٣٦٦٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

گزارش و گفتگو