اخبار > شام و نهار انتخاباتی مهمان بفرمائید‍!
 


  چاپ        ارسال به دوست

شام و نهار انتخاباتی مهمان بفرمائید‍!

هنوز به روزهای شروع تبلیغات کاندیداها نزدیک نشده ایم که هر یک از آنها به شیوه های گوناگونی از توزیع کارت های تبلیغاتی و بفرمایید نهار تبلیغاتی تا حضور گسترده در شبکه های اجتماعی به تبلیغات می پردازند.

 اگر یک روز در سطح شهر تردد داشته باشید خواهید دید افرادی با در دست داشتن کارتهای کوچک تبلیغاتی بدون توجه به قانون انتخابات و جرایم انتخاباتی به تبلیغ کاندیدای مورد نظر خود می پردازند.

توزیع کارتهای تبلیغ و حرف و حدیث بیش از اندازه طرفداران کاندیدای مورد نظر در کوچه و خیابانها این بار به خانه ها کشیده شده است به طوری که طرفداران کاندیداها با مراجعه به درب خانه ها به تبلیغ کاندیدادی مورد نظر خود می پردازند.

این رویه باعث شده تا بسیاری از شهروندان با اظهار نارضایتی از وضع موجود خواستار برخورد قانونی با تبلیغات زود هنگام کاندیداها شوند.

تبلیغات انتخاباتی بنا بر مصوبات صورت گرفته در سطح کشور وقت و زمان مقرر خود را دارد که فعلا میشود گفت همه نامزدهای حوزه انتخابیه کوثر و خلخال به نحوی از این قانون سرباز زده اند که جای تامل دارد.

ستاد جرایم انتخاباتی مستقر در دادگستری شهرستان کوثر که در سطح شهر برای رسیدگی به تخلفات و جرایم انتخاباتی راه‌اندازی شده است تحرکات سیاسی و انتخاباتی دور از حوزه قانون را رصد کرده و بنا بر اظهارات دادستان شهرستان کوثر با هر یک از کاندیدا که بی اعتنا به قانون بوده و تحرکات انتخاباتی خود را پیش از اعلام وقت مقرر تبلیغات انجام دهند برخورد قانونی خواهد شد.

انتظار می رود که کاندیدا یا نامزذ های انتخاباتی حداقل ضمن رعایت قانون در حوزه انتخابات، نارضایتی مردم از نحوه تبلیغ زود هنگام را منجر نشوند و انتخاباتی با شکوه و عظمت را در ایران اسلامی خلق کنند.


٠٨:٤٤ - سه شنبه ١٣ بهمن ١٣٩٤    /    عدد : ٤٨٠٢١٨    /    تعداد نمایش : ٣٣٧٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

گزارش و گفتگو