اخبار > حجت الاسلام و المسلمین دکتر مدبر : حضرت زهرا (س) آیینه انسانیت است
 


  چاپ        ارسال به دوست

سوگواره یاس نبوی

حجت الاسلام و المسلمین دکتر مدبر : حضرت زهرا (س) آیینه انسانیت است

به گزارش روابط عمومی نهاد رهبری ، حجت السلام سیف اله مدبر ظهر امروز در مراسم سوگواری حضرت زهرای مرضیه (س) که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار شد، اظهاد کرد: علامه طباطبایی بحثی در باره ادب فاطمی انجام می دهد که قبل از اینکه به ادب فاطمی پرداخت کند به تعریف خود ادب می پردازد.

وی افزود: ادب یعنی تمام اعمال خود را به توحید مزین کنیم و در واقع به اعمال خود لباس توحید بپوشانیم که با رعایت این موضوع می توان به ادب فاطمی نزدیک شد.

رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اردبیل گفت: ادب فاطمی یعنی خارج نشدن از حدود اسلامی که ابعاد مختلف این موضوع را می تواند در تمام عرصه های زندگی حضرت زهرا (س) ملاحضه کرد.

حجت السلام مدبر عنوان کرد: بانوی 18 ساله که با رفتار و کردار خود باعث دگرگونی جهان می شود و با نگاه کردن به اعمال ایشان مشخص می شود در تمام حوزه های فرهنگی، اجتماعی و ... الگو می باشند.

وی تصریح کرد: حضرت زهرا (س) فقط مکتب تاریخی نیست بلکه آیینه انسانیت است و انسان ها نباید صرفا بعد تاریخی مکتب فاطمی را مورد توجه قرار دهند بلکه مکتب فاطمی را در زندگی خود وارد کنند و به فرامین آن حضرت عمل کنند


١٥:٤٢ - چهارشنبه ١١ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٥٣٥٠٢٥    /    تعداد نمایش : ٦٣٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

گزارش و گفتگو