اخبار > برخورد با متخلفان انتخاباتی در اردبیل تشدید می‌شود
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون دادگستری اردبیل:

برخورد با متخلفان انتخاباتی در اردبیل تشدید می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، یوسف خدادادی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: انتخابات مظهر قانون‌مداری و احترام به خواست مردم است که باید تلاش و جدیت بر این باشد که با فعالیت‌هایی در چهارچوب قانون نمود این امر در جامعه را شاهد باشیم.

وی با تاکید بر برخورد قاطع با متخلفان انتخاباتی در سطح استان اردبیل گفت:‌ هرگونه سوء استفاده از امکانات دولتی، منابع مالی دولتی و نیروی انسانی در کنار اینکه شرعا حرام و گناه است، قانوناً نیز جرم بوده و مجازات دارد چراکه این امکانات برای تمامی مردم است و نباید برای مقاصد سیاسی و شخصی از آن بهره‌برداری شود.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل تصریح کرد: از همه کسانی که در سمت‌های دولتی هستند انتظار می‌رود از هرگونه استفاده از امکانات دولتی اجتناب کنند چراکه دادگستری و دستگاه قضایی استان بر حسب وظیفه خود وارد شده و برخورد عملی را با این افراد انجام خواهد داد.

خدادادی با اشاره به راه‌اندازی ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی در دادگستری استان اردبیل بیان کرد: علاوه بر مرکز استان این ستاد در شهرستان‌های استان اردبیل نیز فعال شده و با جدیت تمام رفتارهای انتخاباتی و تبلیغات نامزدها و ستادها را رصد می کند تا در صورت بروز تخلفی وارد عمل شده و با متخلفان برخورد کنند.

وی از رسیدگی به سرعت به تخلفات انتخاباتی در سطح استان خبر داد و افزود: این گونه تخلفات اعم از توهین، تخریب، تهمت، اقدام به خرید رای، برپایی ستادهای انتخاباتی در خیابان‌های شلوغ، استفاده از اموال دولتی و دخالت مسئولان دولتیدر طرفداری از نامزدها و سایر تخلفات به سرعت رسیدگی می‌شود تا با این اقدامات زمینه برای برگزاری انتخاباتی سالم و حداکثری در استان فراهم شود.


٠٨:١٤ - يکشنبه ٢ اسفند ١٣٩٤    /    عدد : ٤٨٢٧٥٦    /    تعداد نمایش : ١٢٢٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

گزارش و گفتگو