نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها


اخبار
سه شنبه ٠٣ مهر ١٣٩٧
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری شیافت اندیشه اساتید

طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه های آزاد اسلامی استان در حال برگزاری است

طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه های آزاد اسلامی استان اردبیل در مشهد مقدس از سوی دفتر نهاد رهبری در حال برگزاری است.

حجت الاسلام والمسلمین واحدی زاده رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اردبیل در گفتگو با خبرگزاری آزاد نیوز عنوان کرد: طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه های آزاد اسلامی استان اردبیل در مشهد مقدس از سوی دفتر نهاد رهبری در حال برگزاری است.
حجت الاسلام والمسلمین حمید واحدی زاده در ادامه افزود این طرح به مدت 10 روز در مشهد مقدس برگزار می گردد که افتتاحیه آن در روز شنبه 27 خرداد ماه برگزار گردید. همچنین اساتید در طول مدت این طرح در هتل هفت آسمان مشهد مستقر هستند.
وی همچنین با اشاره به کارگاه ها و برنامه های برگزار شده در این طرح اظهار داشت کارگاه های فرهنگی و آموزشی از جمله هم اندیشی اساتید و کارگاه های اصول تعلیم و تربیت وهمچنین کارگاه های معرفت شناسی در این طرح برگزار می شوند.
حجت الاسلام واحدی زاده ادامه داد این طرح با حضور استاد تمام آیت الله سید مرتضی حسینی شاهرودی در کارگاه های معرفت شناسی و حجت الاسلام دکتر علی اصغر نقدی در کارگاه های اصول تعلیم و تربیت برگزار می گردد.
واحدی زاده در پایان اظهار داشت همراه با برنامه های آموزشی، برنامه های تفریحی و بسته های فرهنگی نیز برای اساتید معزز پیش بینی گردیده است.
اختتامیه این طرح در روز سه شنبه  ششم تیر ماه خواهد بود.


١٢:٠١ - شنبه ٣ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٥٢٤٥٥٨    /    تعداد نمایش : ١١٦٥خروج